UUTTA AJK:SSA

Visualistin koulutuksen avoimet ovet 22.8.

AJK-Jatkoulutuksessa järjestetään visualistin koulutuksen avoimet ovet keskiviikkona 22.8. klo 18.

Tule tutustumaan visualistin koulutukseen ja AJK:n inspiroivaan opiskeluympäristöön! Avoimet ovet on tarkoitettu kaikille AJK:n visualistin koulutuksesta kiinnostuneille. Illan aikana kuulet, miten voit kouluttautua visualistin mielenkiintoiseen työhön ja millaiset ovat alan työmahdollisuudet koulutuksen jälkeen.

Avoimissa ovissa tapaat visualistikouluttajiamme sekä kuulet myös kokemuksia AJK:n visualistiopiskelijalta. Halutessasi pääset myös kokeilemaan mallinuken pukemista tai tekemään esillepanoja näyteikkunaan.

Osallistujien kesken arvomme 10 lippua Habitare-messuille!

Lämpimästi tervetuloa mukaan!

Ajankohta: Keskiviikko 22.8. klo 18

Paikka: AJK-Jatkokoulutus, Kuortaneenkatu 5, Helsinki

Puh. 040 433 5969

Ilmoittaudu mukaan alla olevalla lomakkeella 19.8. mennessä.

AVOIMET OVET

YHTEYSTIEDOT

AJK-Jatkokoulutus
Kuortaneenkatu 5
00520 Helsinki

OTA YHTEYTTÄ