AJANKOHTAISTA

Haku syksyn koulutusohjelmiin on nyt käynnissä!

Haluaisitiko työskennellä sisustussuunnittelijana tai visualistina? Kiinnostaako sinua, miten vaikuttavia tapahtumia tuotetaan?

Monipuoliset ja ammattimaiset koulutusohjelmamme tarjoavat sinulle tilaisuuden suunnata uudelle alalle tai syventää ammatillista osaamistasi. 

Sisustussuunnittelijan koulutuksesta saat laaja-alaiset valmiudet erityisesti kodin tilojen suunnitteluun. Visualistin koulutuksessa opit suunnittelemaan ja toteuttamaan ammattimaisesti kaupallisia ja inspiroivia tiloja, esillepanoja ja näyteikkunoita. Tapahtumatuottajan koulutuksessa opit tuottamaan vaikuttavia tapahtumia alan asiantuntijoiden ohjauksessa.

Tutustu tarkemmin koulutusohjelmiimme alla olevista painikkeista.

YHTEYSTIEDOT

AJK-Jatkokoulutus
Kuortaneenkatu 5
00520 Helsinki

OTA YHTEYTTÄ