OPETTAJA

Yrittäjä Anna Juusela (Yanca)

Anna opettaa visualistin koulutuksessa tavoitteellista visuaalista markkinointia eli sitä, miten visuaalisen markkinoinnin tuotavuutta voidaan laskea ja miten visualisti voi näin perustella työnsä tärkeyttä. Annalla on mm. somistajan ja myymäläpäällikön tausta ja nykyään hän toimii visuaalisen markkinoinnin yrittäjänä (Yanca) ja kouluttajana. Visualistien lisäksi hän opettaa mm. kauppiaita ja auttaa heitä ymmärtämään trendien ja visuaalisen markkinoinnin merkityksen, sisäänostojen suunnittelun tärkeyden ja varaston hallinnan merkityksen tuottavan myymälän peruspilareina.

”Inspiroidun tulevaisuudesta, kaikesta siitä mikä on mahdollista, trendien seuraaminen on intohimoni. Vahvuuteni on yksinkertaistaa monimutkaisilta tuntuvat asiat.”

http://yanca.fi/

YHTEYSTIEDOT

AJK-Jatkokoulutus
Kuortaneenkatu 5
00520 Helsinki

OTA YHTEYTTÄ