OPETTAJA

Senior Account Manager Kaisa Eljaala, American Express Meetings & Events

Kaisa opettaa tapahtumien sisällön suunnittelua, projektijohtamista, budjetointia ja tapahtumien ohjaamista.

Kaisalla on yli 20 vuoden kokemus tapahtuma-alalta ja silti hän innostuu alan projekteista, haasteista ja ihmisistä. Kaisa on ollut mukana monenlaisissa projekteissa eri rooleissa. Hän on työskennellyt tuottajana, projektijohtajana ja suunnittelijana, tapahtumatoimistoissa ja itsenäisissä tapahtumissa, freelancerinä ja työntekijänä. Nykyisin Kaisa vetää tapahtumaliiketoimintayksikköä American Express GBT:llä. Historian varrelle Kaisan kohdalle on osunut hyvin erityyppisiä projekteja: b2b, b2c, HR, isoja ulkotapahtumia, messuja, isoja sisätapahtumia. Kaisa innostuu eniten eri tunnetilojen tuottamisesta ja ajatusten herättämisestä osallistujille, sekä hyvästä budjetoinnista.

YHTEYSTIEDOT

AJK-Jatkokoulutus
Kuortaneenkatu 5
00520 Helsinki

OTA YHTEYTTÄ