SketchUpin perusteet on nyt saatavilla verkkokurssina

SketchUp verkkokurssilla voit opiskella joustavasti omassa tahdissa esimerkiksi työn ohessa. Kurssi koostuu opetusvideoista ja kirjallisista ohjeista. Lisäksi pääset osallistumaan liveohjaustunnille verkon välityksellä. Kurssin materiaali on käytössäsi kahden kuukauden ajan, joten sinulla hyvin aikaa perehtyä opetusmateriaaliin.

Verkkokurssi on suunnattu kaikille, jotka haluavat oppia SketchUp-mallinnusohjelman perusteet tai kerrata ohjelman käytön perustiedot ja -taidot.

Verkossa opiskelu on helppoa ja joustavaa!

Verkkokursseista on paljon hyötyä sinulle ja organisaatiollesi. Voit opiskella oman aikataulusi mukaisesti missä ja milloin vain. Verkko-oppiminen joustaa työn ja muun arjen mukaisesti, eikä edellytä esimerkiksi poissaoloja työpaikaltasi. Verkkokurssi on myös kustannustehokas ja kestävä tapa kehittää osaamistasi paikasta ja ajasta riippumatta.

Aloita osaamisesi kehittäminen jo tänään ja ilmoittaudu mukaan.

Vieritä ylös