Tapahtumatuottajan koulutusohjelman info 10.6.2024 klo 10-11

Olet lämpimästi tervetullut kuuntelemaan ja kyselemään tapahtumatuotannon koulutusohjelmasta, joka alkaa 3.9.2024.

Toteutamme infon Zoom-yhteyden välityksellä ma 10.6. klo 10-11

Koulutusinfo on tarkoitettu kaikille tapahtumatuottajan koulutusohjelmasta kiinnostuneille. Infossa kuulet mm., mitä kaikkea koulutusohjelmamme sisältää ja sen kahdesta eri suoritustavasta (“koulutus- vs. oppisopimuspolku”). Kerromme kattavasti koulutusohjelman rakenteesta, sisällöstä sekä aikuisopiskelusta ja alumnitarinoista AJK:lla.

Tilaisuus alkaa kello 10 ja kestää enintään klo 11 asti. Esittelemme ensin koulutuksen ja kerromme liiketoiminnan ammattitutkinnon suorittamisesta. Sen jälkeen on varattu aikaa osallistujien kysymyksille.

Lämpimästi tervetuloa mukaan!

Ilmoittaudu alla, niin saat Zoom-linkin infotilaisuuteen:


Nimi(Pakollinen)
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Vieritä ylös