Tapahtumatuottajan koulutuksen avoimet ovet 9.1.2020

AVOIMET OVET

Tapahtumatuottajan koulutuksen avoimet ovet 9.1.2020

Olet tervetullut tapahtumatuottajan koulutuksen Avoimet ovet -iltaan torstaina 9.1.2020. klo 17.00!

Tule tutustumaan tapahtumatuottajan koulutukseen ja AJK:n inspiroivaan opiskeluympäristöön! Avoimet ovet on tarkoitettu kaikille AJK:n tapahtumatuottajan koulutusohjelmista kiinnostuneille. Illan aikana kuulet, miten voit kouluttautua tapahtumatuottajan mielenkiintoiseen työhön ja millainen on tapahtumatuottajan uusi tutkintokoulutus. Lisäksi kuulet, millaista tapahtumatuottajan työ käytännössä on.

Avoimissa ovissa tapaat tapahtumatuottajan koulutusohjelmien pääopettajan Tapahtumatohtori Helena Wallon ja kuulet kokemuksia koulutuksesta.

Osallistujien kesken arvomme viisi leffalippua!

Lämpimästi tervetuloa mukaan!

Ajankohta: Torstai 9.1.2020 klo 17.00

Paikka: AJK-Jatkokoulutus, Kuortaneenkatu 5, Helsinki

Puh. 050 433 5969

Vieritä ylös